PPC Reklama v obsahové síti

Reklama v obsahové síti

PPC kampaně v obsahové síti umožňují oslovit relevantní uživatele ve chvílích, kdy si prohlížejí například webové stránky, fóra nebo blogy. Výhodou je, že vám můžeme přesně vybrat umístění, kde reklamu zobrazit nebo zacílit na uživatele, kteří se podobají vašim zákazníkům na základě zájmů či pravděpodobnosti zájmu o nákup. Službu nabízíme pro Google i Seznam.cz. Vaše reklama se může zobrazovat jak an Google tak na domovské stránce Seznam.cz a dalších nejnavštěvovanějších webech českého internetu. (Novinky.cz, ProŽeny.cz, Sport.cz, Super.cz, Ihned.cz, iDnes.cz atd.)

Nastavení kampaně

PPC kampaně nastavíme na základě charakteristik vašich zákazníků. Vytipujeme vám vhodné cílení a reklamu začneme zobrazovat například v určitém kontextu (např. fitness a zdravý životní styl) nebo konkrétnímu publiku (napž. lidem, kteří kupují sportovní auta) či v určitých lokalitách. Součástí nastavení kampaní je i výroba vhodných reklamních inezerátů.

Spuštění a správa kampaně

Jakmile máme vše nachystané a s vámi odsouhlasené, kampaň spouštímě. Tím ale práce nekončí. O PPC kampaň se vám dále staráme tak, abychom dosáhli stanovené cíle.