Videoreklamy

Videoreklama

Videoreklama je v dnešní době velmi levný způsob propagace vašeho brandu, služeb nebo produktů. Video kampaně poskytují celou řadu reklamních formátů. Inzerce je možná jak na Googlu, Seznamu, tak i na Facebooku.

Možnosti propagace

Díky videoreklamám můžete různými způsoby oslovit zákazníky na YouTube a na webech partnerů pro video. Můžete rovněž využít i sociální sítě, které nabízejí celou řadu reklamních formátů. Mezi formáty videoreklamy na Google patří přeskočitelné reklamy in-stream, nepřeskočitelné reklamy in-stream, reklamy video discovery, reklamy out-stream a mikrospoty. Seznam nabízí k propagaci přeskočitelné videospoty a šestivteřinová videa Bumper bez možnosti přeskočení. Na Facebooku můžete videa použít ve všech typech formátů Facebook reklam. Můžete tedy propagovat příspěvek, stránku nebo využít reklamní mikrospoty či delší videa. Videa se zobrazují na Facebooku, Instagramu i ve službě Audience Network.

Spuštění a správa kampaně

Jakmile máme vše nachystané a s vámi odsouhlasené, kampaň spouštímě. Tím ale práce nekončí. O PPC kampaň se vám dále staráme tak, abychom dosáhli stanovené cíle.